Главни одбор

Рб Презиме Име Годиште Занимање Конференција СПС
1 Ајдер Славица 1953 Професор Бачка Паланка
2 Александрић Јелена 1979 Професор Јагодина
3 Алексић Стефан 1989 Учитељ Александровац
4 Андрић Душан 1971 Машински техничар Осечина
5 Анђелковић Зоран 1958 Професор народне одбране Београд
6 Антић Александар 1969 Дипломирани економиста Београд
7 Антић Зоран 1973 Дипломирани политиколог Врање
8 Аранђеловић Мирјана 1972 Радник Ћићевац
9 Арежина Радован 1969 Дипломирани дефектолог Кладово
10 Аритоновић Милан 1980 Професор физичког васпитања Витина
11 Бабовић Тома Београд
12 Бајатовић Душан 1967 Дипломирани економиста, Инз.елек.технике Нови Сад
13 Бацковић Дејан 1975 Дипломирани политиколог Београд
14 Блажин Војислав 1959 Др ветеринарске медицине Бечеј
15 Богдановић Бранко 1965 Дипломирани ижењер машинства Смедерево
16 Божиновић Славиша 1962 Дипломирани економиста Мајданпек
17 Бошковић-Богосављевић Снежана 1964 Професор универзитета Чачак
18 Брдар Николина 1985 Економиста Стара Пазова
19 Будаков Павле 1945 Професор унвиерзитета Нови Сад
20 Будиша Александар 1975 Правник Сечањ
21 Васић Срђан 1960 Дипломирани инжењер Приштина
22 Васковић Срђан 1974 Дипломирани правник Ниш – Палилула
23 Влајковић Славољуб 1953 Дипломирани грађевински инжењер Ниш
24 Војводић Снежана 1988 Дипломирани економиста Нови Сад
25 Војиновић Слободан 1953 Магистар економских наука Суботица
26 Вујовић Блажо Нови Сад
27 Вујовић Милорад 1948 Новинар Повереништво КиМ
28 Вукић Вања 1978 Мастер економије Београд – Звездара
29 Вуковић Надица 1969 Доктор ветеринарских наука Београд – Чукарица
30 Вуковић Иван 1967 Доктор ветерине Рашка
31 Вукојевић Сања 1960 Дипломирани психолог Кучево
32 Вукомановић Марко 1986 Дипломирани дизајнер Београд
33 Вулић Драган 1970 Дипломирани економиста Краљево
34 Вуловић Гордана 1970 Дипломирани економиста Сомбор
35 Гајић Александар 1950 Професор универзитета Београд
36 Гајић Владимир 1990 Дипломирани економиста Београд
37 Гајић Славко 1951 Машински техничар Београд – Барајево
38 Гаћеша Наташа 1968 Дипломирани економиста Београд
39 Голубски Нестор 1962 Машински техничар Србобран
40 Горданић Љубинка 1954 Дипломирани правник Лозница
41 Грбовић Андријана 1985 Дипломирани економиста Врњачка Бања
42 Грујић Раде 1953 Професор физике Крупањ
43 Грујичић Марија 1988 Дипломирани менаџер безбедности Ужице
44 Гутић Драган 1962 Дипломирани економиста Шид
45 Дамјановић Васо 1955 Возач Сремска Митровица
46 Дамњановић Александар 1952 Пензионер Уб
47 Дангубић Никола 1969 Дипломирани инжењер пољопривреде Панчево
48 Дилпарић Бранислав 1953 Инжењер електротехнике Нова Варош
49 Димитријевић Драган 1956 Дипломирани економиста Владичин Хан
50 Димитријевић Горан 1975 Дипломирани политиколог Бабушница
51 Димитријевић Милош 1959 Машински техничар Пећ
52 Димић Тихомир 1975 Дипломирани економиста Косово Поље
53 Димић Милијана 1985 Професор књижевности Лесковац
54 Димчић Стојадин 1965 Машински техничар Бујановац
55 Динић Жарко 1962 Магистар историјских наука Сремски Карловци
56 Динић Ивана 1985 Дипломирани инжењер електронике Ниш – Медијана
57 Дончић Стојан 1953 дипломирани инг. машинства и дипл. инг заштите на раду  и магистар заштите на раду Клина
58 Драгаш Мирјана 1950 Дипломирани социолог Београд – Земун
59 Драговић Јелена 1988 Професор француског језика Ариље
60 Драгојевић Срђан 1963 Клинички психолог и редитељ Београд
61 Дроњак Жарко 1987 Апсолвент политичких наука Београд
62 Ђаковић Душан 1949 Инжењер организације рада Београд – Раковица
63 Ђерић Нинослав 1975 Специјалиста струковни инг. машинства Косовска Митровица
64 Ђерић Велизар 1952 Дипломирани економиста Београд
65 Ђоковић Душан 1976 Службеник Рача
66 Ђоковић Иван 1981 Дипломирани правник Нови Сад
67 Ђоковић Ђорђе 1985 Менаџер Београд
68 Ђорђевић Мирјана 1958 Дипломирани инжењер електротехнике Београд – Младеновац
69 Ђорђевић Бојана 1976 Дипломирани економиста Крушевац
70 Ђорђевић Саша 1970 Дипломирани економиста Гаџин Хан
71 Ђорђевић Предраг 1965 Дипломирани инжењер агрономије Рековац
72 Ђошић Бојана 1988 Учитељ Брус
73 Ђукић Владимир 1957 Доктор медицинских наука Београд
74 Ђукић Роберт 1977 Дипломирани економиста Београд
75 Ђукић-Дејановић Славица 1951 Доктор медицинских наука Крагујевац
76 Ђурић Милутин 1954 Дипломирани економиста Аранђеловац
77 Ђуровић Љубиша 1951 Магистар економије Београд – Палилула
78 Ђуровић Александар 1967 Магистар економских наука Лесковац
79 Живић Саша 1971 Магистар медицинских наука Ниш
80 Живковић Дарко 1977 Економиста Књажевац
81 Живковић Љиљана 1961 Дипломирани политиколог Бела Црква
82 Живковић Александар 1951 Економиста Бела Паланка
83 Живковић Никола 1985 Струковни економиста Пожаревац
84 Жикић Драган 1959 Дипломирани инжењер металургије Бор
85 Жмукић Маја 1987 Дипломирани економиста Београд – Палилула
86 Заграђанин Владан 1968 Дипломирани правник Београд – Нови Београд
87 Зељић Милорад 1943 Дипломирани инжењер електротехнике Мали Зворник
88 Зиндовић Миљана 1981 Дипломирани правник Краљево
89 Златковић Радосав 1949 Пензионер Житорађа
90 Ивановић Светислав 1965 Пољопривредни инжењер Ново Брдо
91 Илић Мирјана 1956 Пензионер Ириг
92 Илић Далибор 1984 Дипломирани економиста Пожаревац – Костолац
93 Илић Момир 1948 Дипломирани инжењер шумарства Пожаревац
94 Илић Милица 1985 Дипломирани историчар уметност Петровац
95 Илић Миле 1954 Професор Доктор правних наука Ниш – Медијана
96 Јаковљевић Небојша 1987 Дипломирани менаџер мастер Београд
97 Јаковљевић Теодора 1982 Дипломирани инжењер Оџаци
98 Јанићијевић Милена 1957 Лекар педијатар Београд – Вождовац
99 Јанковић Милан 1954 Економски техничар Београд – Гроцка
100 Јанковић Микан 1955 Дипломирани инжењер геодезије Пожега
101 Јаношевић Љубиша 1959 Дипломирани правник Бољевац
102 Јевремовић Александар 1970 Дипломирани инжењер грађевине Вршац
103 Јелић Петар 1964 Пољопривредни техничар Смедеревска Паланка
104 Јеремић Драган 1970 Магистар економских наука Ваљево
105 Јованић Игор 1975 Дипломирани правник Ниш – Медијана
106 Јовановић Драган 1957 Дипломирани инжењер машинства Београд – Обреновац
107 Јовановић Неђо 1962 Адвокат Ужице
108 Јовановић Сретен 1955 Дипломирани економиста Инђија
109 Јовановић Милић 1952 Дипломирани инжењер технологије Пожаревац
110 Јовановић Драгана 1956 Електроинжењер Кнић
111 Јовановић Жарко 1956 Привредник Топола
112 Јовановић Наташа 1974 Струковни менаџер Бор
113 Јовановић Момир 1963 Доктор медицинских наука Ћуприја
114 Јовић Срђан 1970 Дипломирани економиста Лебане
115 Јовић Слободан 1954 Дипломирани инжењер технологије Пожаревац
116 Јовић Милорад 1950 Дипломирани правник Бачка Паланка
117 Јовичић Дејан 1982 Дипломирани економиста Смедеревска Паланка
118 Јовичић Миле 1956 Правник Бачка Топола
119 Јордановић Марија 1988 Мастер математичар Трговиште
120 Јосиповић Гордана 1975 Дипломирани економиста Косјерић
121 Јосић Ненад 1980 саобраћајни техничар Опово
122 Кандић Даринка 1960 Дипломирани инжењер грађевине Мионица
123 Карановић Наташа 1983 Дипломирани економиста Београд
124 Касаловић Зоран 1967 Дипломирани економиста Житиште
125 Касаловић Радашин 1955 Дипломирани економиста Зубин Поток
126 Керкез Мирко 1952 Доктор медицинских наука Београд
127 Кијановић Станко 1965 Дипломирани просторни планер Пријепоље
128 Ковачевић Огњен 1976 Машински техничар Кула
129 Косановић Милана 1987 Психолог Бачка Топола
130 Коцић Јована 1989 Дипломирани економиста Ниш – Црвени крст
131 Крстин Миодраг 1983 Дипломирани економиста Кикинда
132 Крстић Дејан 1986 Дипл Инжењер Електротехнике Неготин
133 Крумов Никола 1956 Економиста Босилеград
134 Кулунџић Дејан 1976 Магистар физичке културе Нови Пазар
135 Латиновић Милош 1963 Магистар Политиколог Кикинда
136 Лаћарац Пламенка 1963 Проф. Народне одбране Нови Сад
137 Лончар Јагош 1969 Дипломирани инжењер електротехнике Лајковац
138 Лучић Јелена 1990 Дипломирани економиста мастер и политиколог Крагујевац
139 Љубинковић Саша 1975 Дипломирани економиста Београд – Земун
140 Максимовић Синиша 1959 Економиста за туризам Крушевац
141 Макунчевић Горан 1969 Др Специјалиста гинекологије Богатић
142 Малушић Жељко 1963 Предузетник Зрењанин
143 Маљковић Марко 1967 Директор дома ученика Јагодина
144 Мандић Петар 1988 Дипломирани економиста Београд
145 Мараш Марјана 1970 Апсолвент медицине Врбас
146 Маринковић Милена 1989 Апсолвент фармације Београд
147 Марковић Веселин 1955 Дипломирани правник Београд – Вождовац
148 Марковић Марко 1989 Докторант Саобраћајног факултета Нови Сад
149 Марковић Предраг 1965 Доктор историјских наука Београд
150 Матановић Боривоје 1951 Дипломирани правник Исток
151 Мелајац Никола 1987 Виши медицински техничар Чачак
152 Миладиновић Стефана 1981 Дипломирани политиколог Београд – Раковица
153 Милановић Ђурађ 1984 Професор разредне наставе Сомбор
154 Миленковић Предраг 1971 Медицински техничар Врање
155 Малетић Владимир 1975 Дипломирани економиста Рума
156 Милинковић Драгован 1956 Туризмолог Ивањица
157 Милићевић Ђорђе 1978 Дипломирани економиста Ваљево
158 Милићевић Владан 1968 Дипломирани економиста Вршац
159 Милићевић Борис 1974 Новинар Београд
160 Миловановић Драгана 1986 Професор разредне наставе Бојник
161 Миловановић Бојан 1960 Доктор медицине Рашка
162 Миловановић Маја 1976 Предузетник Панчево
163 Милосављевић Драгољуб 1958 Дипломирани правник Петровац
164 Милосављевић Ненад 1954 Уметник Београд
165 Милошевић Зоран 1960 Доктор економских наука Лесковац
166 Милошевић Слободан 1976 Дипломирани економиста Повереништво КиМ
167 Милуновић Радомир 1964 Диломирани инжењер агрономије Трстеник
168 Миљковић Десимир 1955 Магистар методике Вучитрн
169 Мирковић Света 1959 Доктор машинског инжењерства Београд – Лазаревац
170 Мирковић Милисав 1952 Председник Општине Горњи Милановац
171 Митић Синиша 1953 Дипломирани политиколог Врање
172 Митић Зоран 1962 Дипломирани инжењер шумарства Сурдулица
173 Митић Драган 1963 Дипломирани правник Мало Црниће
174 Митић Радован 1956 Пољопривредни техничар Сврљиг
175 Митровић Слободан 1947 Грађевински инжењер Београд – Палилула
176 Митровић Србијанка 1969 Професор Шабац
178 Митровић Радивоје 1957 Професор универзитета Београд
179 Мићић Драган 1973 Дипломирани економиста Шабац
180 Мићић Мирослав 1976 Дипломирани економиста Љубовија
181 Михајловић Милетић 1951 Професор Петровац
182 Младеновић Ивана 1986 Инжењер саобраћаја Београд – Савски венац
183 Младеновић Миле 1952 Начелник ОШВС Црна Трава
184 Момчиловић Ивица 1981 Струковни инг. Индустријског инжењерства, специјалиста машинства Крагујевац
185 Морача Саша 1972 Медицински факултет Липљан
186 Мркоњић Милутин 1942 Дипломирани инжењер грађевине Београд
187 Мршевић Драгослав 1963 Хемијски техничар Београд – Обреновац
188 Неговановић Вељко 1955 Дипломирани политиколог Чачак
189 Ненадовић Дејан 1967 Дипломирани социолог Деспотовац
190 Несторовић Жикица 1975 Дипломирани економиста Лесковац
191 Никодијевић Никола 1981 Дипломирани правник Београд
192 Николић Миливоје 1958 Дипломирани рударски инжењер Београд – Лазаревац
193 Николић Мирко 1967 Педијатар Зајечар
194 Николић Дејан 1970 Дипломирани машински инжењер Ниш – Пантелеј
195 Новаковић Игор 1970 Професор универзитета Ниш
196 Обрадовић Жарко 1960 Доктор политичких наука Београд
197 Обрадовић Никола 1978 Економиста Аранђеловац
198 Обреновић Живан 1950 Дипломирани економиста Београд – Нови Београд
199 Одаловић Вељко 1956 Дипломирани правник Повереништво КиМ
200 Павић Маја 1990 Дипломирани економиста Сремска Митровица
201 Павловић Предраг 1954 Дипломирани правник Нови Пазар
202 Павловић Милица 1986 Мастер учитељ Баточина
203 Павловић Драган 1961 Дипломирани економиста Лозница
204 Панајотовић Видојко 1960 Инжењер пољопривреде Пирот
205 Пауновић Снежана 1975 Дипломирани економиста Повереништво КиМ
206 Пејовић Тијана 1989 Студент Богатић
207 Пејчиновић Велиша 1960 Дипломирани економиста Сјеница
208 Перић Рајко 1956 Др. Економских наука Бачки Петровац
209 Перић Хранислав 1950 Гумарски техничар Мерошина
210 Петковић Стојан 1979 Дипломирани инжењер геологије Ковин
211 Петковић Борислав 1969 Физиотерапеут Пећинци
212 Петров Еленко 1966 Машински инжењер Димитровград
213 Петровић Петар 1980 Машински техничар Бајина Башта
214 Петровић Мирослав 1980 Дипл инж. Производног менаџ Пландиште
215 Петронијевић Милисав 1949 Наставник математике Београд
216 Поповић Јово 1953 Дипломирани економиста Повереништво КиМ
217 Поповић Александра 1970 Лекар специјалиста неурологије Сурдулица
218 Предић Зоран 1960 Дипломирани инжењер машинства Београд – Раковица
219 Прелевић Никола 1987 Дипломирани правник Београд – Земун
220 Прокић Зоран 1964 Доктор ветеринарске медицине Крагујевац
221 Протић Михајло 1989 Студент ФПН Београд – Нови Београд
222 Раденковић Дејан 1971 Магистар економских наука Повереништво КиМ
223 Радивојевић Андрија 1979 Економиста Параћин
224 Радић Горан 1983 Мастер грађевинских наука Нови Сад
225 Радовановић Снежана 1961 Економиста Сокобања
226 Радовановић Зоран 1970 Доктор медицинских наука Ниш
227 Радованчев Живанко 1949 Магистар техничких наука Зрењанин
228 Радовић Предраг 1971 Жабаљ
229 Радојевић Милорад 1976 Дипломирани агроекономиста Врбас
230 Радосављевић Драгомир 1977 Грађевински техничар Београд – Сопот
231 Радосављевић Весна 1981 Магистар српског језика, докторант на учитељском факултету Лепосавић
232 Радуловић Катарина 1973 Дипломирани инжењер пољопривреде Коцељева
233 Рајић Жељко 1968 Економиста Велика Плана
234 Рајичић Никола 1987 Дипломирани економиста Београд
235 Рајковић Владан 1958 Дипломирани ветеринар Свилајнац
236 Ракић Чедомир 1982 Економиста Алексинац
237 Ранчић Драгослав 1961 Дипломирани правник Гаџин Хан
238 Растовић Александар 1969 Професор универзитета Београд – Чукарица
239 Ристић Александар 1984 Инжењер пољопривреде Рековац
240 Ровчанин Марко 1986 Мастер инжењер пољопривреде Мали Иђош
241 Ружић Бранко 1975 Дипломирани политиколог Београд
242 Савић Михајло 1950 Пензионер Блаце
243 Савић Ратко 1960 Саобраћајни техничар Велико Градиште
244 Свитић Зоран 1960 Дипломирани инжењер агроекономије Темерин
245 Серафимовски Јорде 1986 Металуршки техничар Смедерево
246 Симоновић Периша 1961 Магистар, лекар психијатар Београд – Врачар
247 Симоновић Братић Дуња 1981 Дипломирани филозоф Београд
248 Смиљанић Живорад 1942 Лекар гинеколог Апатин
249 Спасојевић Сузана 1970 Дипломирани правник Смедерево
250 Срејић Мирослав 1962 Дипломирани инжењер машинства Београд – Нови Београд
251 Стајић Јелена 1987 Дипломирани биолог Ћуприја
252 Станичков Борислав 1955 Дипломирани политиколог Сомбор
253 Станишић Љубомир 1952 Спортски радник Панчево
254 Станковић Негован 1960 Дипломирани правник Врање
255 Станковић Снежана 1960 Дипломирани правник Врање
256 Станковић Драгослав 1958 Економиста Дољевац
257 Станојевић Милун 1952 Дипломирани инжењер машинства Београд – Младеновац
258 Станојевић Драгољуб 1955 Професор машинства Варварин
259 Старчевић Миломир 1989 Дипломирани економиста Љиг
260 Сташевић Звонимир 1941 Доктор педијатар Тутин
261 Стевановић Милан 1990 Менаџер у туризму Медвеђа
262 Стевић Звонимир 1957 Дипломирани правник Приштина
263 Стевовић Раденко 1958 Дипломирани инжењер организације рада Београд – Вождовац
264 Стојадиновић Данијела 1969 Доктор медицине Свилајнац
265 Стојановић Небојша 1964 Дипломирани инжењер пољопривреде Власотинце
266 Стојановић Никола 1986 ССС Врање
267 Стојановић Предраг 1971 Доцент професор медицинских наука Ниш – Нишка Бања
268 Стојчић Мирољуб 1956 Професор народне одбране Врање
269 Стриковић Радослав 1956 Дипломирани економиста Нови Сад
270 Тадић Адам 1958 Дипломирани машински инжењер Лучани
271 Тасић Владимир 1954 Дипломирани правник Крушевац
272 Тасић Милутин 1981 Дипломирани економиста Крушевац
273 Тодоров Миле 1967 Радник Нова Црња
274 Тодоровић Јован 1953 Економиста Лозница
275 Тодоровић Никола 1985 Професор физичке културе Лесковац
276 Тончев Новица 1962 Дипломирани инжењер грађевине Сурдулица
277 Тончев Ивица 1969 Дипломирани економиста – Саветник министра спољ.посл Јагодина
278 Триван Јована 1978 Дипломирани економиста Београд
279 Тричковић Аца 1959 Дипломирани грађевински инжењер Књажевац
280 Трнинић Зоран 1954 Дипломирани инжењер шумарства Београд – Врачар
281 Трнић Гордана 1983 Мастер спорта Кикинда
282 Ћујић Драгана 1960 Правник Београд – Гроцка
283 Ћулибрк Марко 1958 Доктор економских наука Београд – Звездара
284 Ћурчић Дејан 1971 Предузетник Куршумлија
285 Уруковић Милан 1963 мр. Заштите на раду Неготин
286 Филип Виолета 1984 Дипломирани менаџер у култури Београд – Звездара
287 Филиповић Миодраг 1954 Економиста Жабари
288 Филиповић Драгољуб 1955 Дипломирани правник Прешево
289 Царевић Јовица 1958 Директор ЈКП Путеви ГМ Горњи Милановац
290 Цветковић Слободан 1974 мр економских наука Нови Сад
291 Цветковић Александар 1954 Лекар специјалиста ОРЛ медицине Ниш
292 Цвијовић Наташа 1971 Магистар техничких наука Чачак
293 Црногорац Небојша 1969 Мастер Економиста Суботица
294 Цуцин Марија 1979 Социјални радник Нови Бечеј
295 Чабаркапа Ђорђе 1980 Менаџер хотелијерства Београд
296 Џелетовић Марко 1985 Дипломирани правник Горњи Милановац
297 Шаиновић Никола 1948 Хемијски инжењер Београд
298 Шаловић Весна 1968 Председник општине Београд – Сурчин
299 Шаркочевић Живче 1967 Доктор наука Штрпце
300 Шашић Мирјана 1951 Професор универзитата Београд
301 Шкорић Марина 1983 Доктор стоматологије Београд
302 Шкундрић Петар 1947 Професор универзитета Београд
303 Шолевић Слободан 1963 Дипломирани инжењер техничких наука Београд – Чукарица
304 Шћепановић Радисав 1952 Професор Медицинског факултета Београд