Glavni odbor

Rb Prezime Ime Godište Zanimanje Konferencija SPS
1 Ajder Slavica 1953 Profesor Bačka Palanka
2 Aleksandrić Jelena 1979 Profesor Jagodina
3 Aleksić Stefan 1989 Učitelj Aleksandrovac
4 Andrić Dušan 1971 Mašinski tehničar Osečina
5 Anđelković Zoran 1958 Profesor narodne odbrane Beograd
6 Antić Aleksandar 1969 Diplomirani ekonomista Beograd
7 Antić Zoran 1973 Diplomirani politikolog Vranje
8 Apro Ljuba
9 Apro Ljubomir 1955 Advokat Novi Sad
10 Aranđelović Mirjana 1972 Radnik Ćićevac
11 Arežina Radovan 1969 Diplomirani defektolog Kladovo
12 Aritonović Milan 1980 Profesor fizičkog vaspitanja Vitina
13 Babović Toma Beograd
14 Bajatović Dušan 1967 Diplomirani ekonomista, Inz.elek.tehnike Novi Sad
15 Backović Dejan 1975 Diplomirani politikolog Beograd
16 Blažin Vojislav 1959 Dr veterinarske medicine Bečej
17 Bogdanović Branko 1965 Diplomirani iženjer mašinstva Smederevo
18 Božinović Slaviša 1962 Diplomirani ekonomista Majdanpek
19 Bojanić Biljana Kraljevo
20 Bošković-Bogosavljević Snežana 1964 Profesor univerziteta Čačak
21 Brdar Nikolina 1985 Ekonomista Stara Pazova
22 Budakov Pavle 1945 Profesor unvierziteta Novi Sad
23 Budiša Aleksandar 1975 Pravnik Sečanj
24 Vasić Srđan 1960 Diplomirani inženjer Priština
25 Vasković Srđan 1974 Diplomirani pravnik Niš – Palilula
26 Vermezović Maja Užice
27 Vlajković Slavoljub 1953 Diplomirani građevinski inženjer Niš
28 Vojvodić Snežana 1988 Diplomirani ekonomista Novi Sad
29 Vojinović Slobodan 1953 Magistar ekonomskih nauka Subotica
30 Vrcelj Danica Šid
31 Vujović Blažo Novi Sad
32 Vujović Milorad 1948 Novinar Povereništvo KiM
33 Vukić Vanja 1978 Master ekonomije Beograd – Zvezdara
34 Vuković Nadica 1969 Doktor veterinarskih nauka Beograd – Čukarica
35 Vuković Ivan 1967 Doktor veterine Raška
36 Vukojević Sanja 1960 Diplomirani psiholog Kučevo
37 Vukomanović Marko 1986 Diplomirani dizajner Beograd
38 Vulić Dragan 1970 Diplomirani ekonomista Kraljevo
39 Vulović Gordana 1970 Diplomirani ekonomista Sombor
40 Gavranić Kristijan Kula
41 Gajić Aleksandar 1950 Profesor univerziteta Beograd
42 Gajić Vladimir 1990 Diplomirani ekonomista Beograd
43 Gajić Slavko 1951 Mašinski tehničar Beograd – Barajevo
44 Gaćeša Nataša 1968 Diplomirani ekonomista Beograd
45 Golubski Nestor 1962 Mašinski tehničar Srbobran
46 Gordanić Ljubinka 1954 Diplomirani pravnik Loznica
47 Gorunović Vladislav 1979 profesor razredne nastave Vlasotince
48 Gorunović Vladislav Vlasotince
49 Grbović Andrijana 1985 Diplomirani ekonomista Vrnjačka Banja
50 Grujić Rade 1953 Profesor fizike Krupanj
51 Grujičić Marija 1988 Diplomirani menadžer bezbednosti Užice
52 Damjanović Vaso 1955 Vozač Sremska Mitrovica
53 Damnjanović Aleksandar 1952 Penzioner Ub
54 Dangubić Nikola 1969 Diplomirani inženjer poljoprivrede Pančevo
55 Dilparić Branislav 1953 Inženjer elektrotehnike Nova Varoš
56 Dimitrijević Dragan 1956 Diplomirani ekonomista Vladičin Han
57 Dimitrijević Goran 1975 Diplomirani politikolog Babušnica
58 Dimitrijević Miloš 1959 Mašinski tehničar Peć
59 Dimitrijević Jovana Požarevac
60 Dimić Tihomir 1975 Diplomirani ekonomista Kosovo Polje
61 Dimić Milijana 1985 Profesor književnosti Leskovac
62 Dinić Žarko 1962 Magistar istorijskih nauka Sremski Karlovci
63 Dinić Ivana 1985 Diplomirani inženjer elektronike Niš – Medijana
64 Dončić Stojan 1953 diplomirani ing. mašinstva i dipl. ing zaštite na radu  i magistar zaštite na radu Klina
65 Dragaš Mirjana 1950 Diplomirani sociolog Beograd – Zemun
66 Dragović Jelena 1988 Profesor francuskog jezika Arilje
67 Dronjak Žarko 1987 Apsolvent političkih nauka Beograd
68 Đaković Dušan 1949 Inženjer organizacije rada Beograd – Rakovica
69 Đanković Aleksandra Novi Sad
70 Đerić Ninoslav 1975 Specijalista strukovni ing. mašinstva Kosovska Mitrovica
71 Đerić Velizar 1952 Diplomirani ekonomista Beograd
72 Đoković Dušan 1976 Službenik Rača
73 Đoković Ivan 1981 Diplomirani pravnik Novi Sad
74 Đoković Đorđe 1985 Menadžer Beograd
75 Đorđević Mirjana 1958 Diplomirani inženjer elektrotehnike Beograd – Mladenovac
76 Đorđević Bojana 1976 Diplomirani ekonomista Kruševac
77 Đorđević Saša 1970 Diplomirani ekonomista Gadžin Han
78 Đorđević Predrag 1965 Diplomirani inženjer agronomije Rekovac
79 Đorđević Goran Gnjilane
80 Đorđević Jelena Kruševac
81 Đošić Bojana 1988 Učitelj Brus
82 Đukić Vladimir 1957 Doktor medicinskih nauka Beograd
83 Đukić Robert 1977 Diplomirani ekonomista Beograd
84 Đukić-Dejanović Slavica 1951 Doktor medicinskih nauka Kragujevac
85 Đurić Milutin 1954 Diplomirani ekonomista Aranđelovac
86 Đurović Ljubiša 1951 Magistar ekonomije Beograd – Palilula
87 Đurović Aleksandar 1967 Magistar ekonomskih nauka Leskovac
88 Živić Saša 1971 Magistar medicinskih nauka Niš
89 Živković Darko 1977 Ekonomista Knjaževac
90 Živković Ljiljana 1961 Diplomirani politikolog Bela Crkva
91 Živković Aleksandar 1951 Ekonomista Bela Palanka
92 Žikić Dragan 1959 Diplomirani inženjer metalurgije Bor
93 Žmukić Maja 1987 Diplomirani ekonomista Beograd – Palilula
94 Zagrađanin Vladan 1968 Diplomirani pravnik Beograd – Novi Beograd
95 Zindović Miljana 1981 Diplomirani pravnik Kraljevo
96 Zlatković Radosav 1949 Penzioner Žitorađa
97 Ivanek Radmila Beograd
98 Ivošević Nemanja Smederevo
99 Ignjatović Marija Niš
100 Ilić Mirjana 1956 Penzioner Irig
101 Ilić Dalibor 1984 Diplomirani ekonomista Požarevac – Kostolac
102 Ilić Momir 1948 Diplomirani inženjer šumarstva Požarevac
103 Ilić Milica 1985 Diplomirani istoričar umetnost Petrovac
104 Ilić Mile 1954 Profesor Doktor pravnih nauka Niš – Medijana
105 Ilić Boban Niš – Crveni Krst
106 Jakovljević Nebojša 1987 Diplomirani menadžer master Beograd
107 Jakovljević Teodora 1982 Diplomirani inženjer Odžaci
108 Janićijević Milena 1957 Lekar pedijatar Beograd – Voždovac
109 Janković Milan 1954 Ekonomski tehničar Beograd – Grocka
110 Janković Mikan 1955 Diplomirani inženjer geodezije Požega
111 Janošević Ljubiša 1959 Diplomirani pravnik Boljevac
112 Jevremović Aleksandar 1970 Diplomirani inženjer građevine Vršac
113 Jevtić Katarina Kragujevac
114 Jelić Petar 1964 Poljoprivredni tehničar Smederevska Palanka
115 Jeremić Dragan 1970 Magistar ekonomskih nauka Valjevo
116 Jovanić Igor 1975 Diplomirani pravnik Niš – Medijana
117 Jovanović Dragan 1957 Diplomirani inženjer mašinstva Beograd – Obrenovac
118 Jovanović Neđo 1962 Advokat Užice
119 Jovanović Sreten 1955 Diplomirani ekonomista Inđija
120 Jovanović Milić 1952 Diplomirani inženjer tehnologije Požarevac
121 Jovanović Dragana 1956 Elektroinženjer Knić
122 Jovanović Žarko 1956 Privrednik Topola
123 Jovanović Nataša 1974 Strukovni menadžer Bor
124 Jovanović Momir 1963 Doktor medicinskih nauka Ćuprija
125 Jović Srđan 1970 Diplomirani ekonomista Lebane
126 Jović Slobodan 1954 Diplomirani inženjer tehnologije Požarevac
127 Jović Milorad 1950 Diplomirani pravnik Bačka Palanka
128 Jovicki Vesna Bačka Palanka
129 Jovičić Dejan 1982 Diplomirani ekonomista Smederevska Palanka
130 Jovičić Mile 1956 Pravnik Bačka Topola
131 Jordanović Marija 1988 Master matematičar Trgovište
132 Josipović Gordana 1975 Diplomirani ekonomista Kosjerić
133 Josić Nenad 1980 saobraćajni tehničar Opovo
134 Kandić Darinka 1960 Diplomirani inženjer građevine Mionica
135 Karanović Nataša 1983 Diplomirani ekonomista Beograd
136 Kasalović Zoran 1967 Diplomirani ekonomista Žitište
137 Kasalović Radašin 1955 Diplomirani ekonomista Zubin Potok
138 Kvapil Karlo Beograd
139 Kerkez Mirko 1952 Doktor medicinskih nauka Beograd
140 Kijanović Stanko 1965 Diplomirani prostorni planer Prijepolje
141 Kojić Jelena Smederevo
142 Kosanović Milana 1987 Psiholog Bačka Topola
143 Krstin Miodrag 1983 Diplomirani ekonomista Kikinda
144 Krstić Dejan 1986 Dipl Inženjer Elektrotehnike Negotin
145 Krumov Nikola 1956 Ekonomista Bosilegrad
146 Kulundžić Dejan 1976 Magistar fizičke kulture Novi Pazar
147 Latinović Miloš 1963 Magistar Politikolog Kikinda
148 Laćarac Plamenka 1963 Prof. Narodne odbrane Novi Sad
149 Lončar Jagoš 1969 Diplomirani inženjer elektrotehnike Lajkovac
150 Lukić-Šarkanović Mirka Novi Sad
151 Ljubinković Saša 1975 Diplomirani ekonomista Beograd – Zemun
152 Maksimović Siniša 1959 Ekonomista za turizam Kruševac
153 Maksimović Miladin Mali Zvornik
154 Makunčević Goran 1969 Dr Specijalista ginekologije Bogatić
155 Maletić Vladimir 1975 Diplomirani ekonomista Ruma
156 Malušić Željko 1963 Preduzetnik Zrenjanin
157 Maljković Marko 1967 Direktor doma učenika Jagodina
158 Mandić Petar 1988 Diplomirani ekonomista Beograd
159 Maraš Marjana 1970 Apsolvent medicine Vrbas
160 Marinković Milena 1989 Apsolvent farmacije Beograd
161 Marjanović Života Žagubica
162 Marković Veselin 1955 Diplomirani pravnik Beograd – Voždovac
163 Marković Predrag 1965 Doktor istorijskih nauka Beograd
164 Matanović Borivoje 1951 Diplomirani pravnik Istok
165 Melajac Nikola 1987 Viši medicinski tehničar Čačak
166 Miladinović Stefana 1981 Diplomirani politikolog Beograd – Rakovica
167 Milanović Đurađ 1984 Profesor razredne nastave Sombor
168 Milanović Dr Borko
169 Milenković Predrag 1971 Medicinski tehničar Vranje
170 Milinković Dragovan 1956 Turizmolog Ivanjica
171 Milićević Đorđe 1978 Diplomirani ekonomista Valjevo
172 Milićević Vladan 1968 Diplomirani ekonomista Vršac
173 Milićević Boris 1974 Novinar Beograd
174 Milovanović Dragana 1986 Profesor razredne nastave Bojnik
175 Milovanović Bojan 1960 Doktor medicine Raška
176 Milovanović Maja 1976 Ekonomista Pančevo
177 Milosavljević Dragoljub 1958 Diplomirani pravnik Petrovac
178 Milosavljević Nenad 1954 Umetnik Beograd
179 Milošević Zoran 1960 Doktor ekonomskih nauka Leskovac
180 Milošević Slobodan 1976 Diplomirani ekonomista Povereništvo KiM
181 Milunović Radomir 1964 Dilomirani inženjer agronomije Trstenik
182 Miljković Desimir 1955 Magistar metodike Vučitrn
183 Mirković Sveta 1959 Doktor mašinskog inženjerstva Beograd – Lazarevac
184 Mirković Milisav 1952 Predsednik Opštine Gornji Milanovac
185 Mitić Siniša 1953 Diplomirani politikolog Vranje
186 Mitić Zoran 1962 Diplomirani inženjer šumarstva Surdulica
187 Mitić Dragan 1963 Diplomirani pravnik Malo Crniće
188 Mitić Radovan 1956 Poljoprivredni tehničar Svrljig
189 Mitić Danijela Vranje
190 Mitrović Slobodan 1947 Građevinski inženjer Beograd – Palilula
191 Mitrović Srbijanka 1969 Profesor Šabac
192 Mitrović Radivoje 1957 Profesor univerziteta Beograd
193 Mitrović Branislav
194 Mićić Dragan 1973 Diplomirani ekonomista Šabac
195 Mićić Miroslav 1976 Diplomirani ekonomista Ljubovija
196 Mihajlović Miletić 1951 Profesor Petrovac
197 Mladenović Ivana 1986 Inženjer saobraćaja Beograd – Savski venac
198 Mladenović Mile 1952 Načelnik OŠVS Crna Trava
199 Mladenović Slađana Leskovac
200 Momčilović Ivica 1981 Strukovni ing. Industrijskog inženjerstva, specijalista mašinstva Kragujevac
201 Morača Saša 1972 Medicinski fakultet Lipljan
202 Mrkonjić Milutin 1942 Diplomirani inženjer građevine Beograd
203 Mršević Dragoslav 1963 Hemijski tehničar Beograd – Obrenovac
204 Negovanović Veljko 1955 Diplomirani politikolog Čačak
205 Nenadović Dejan 1967 Diplomirani sociolog Despotovac
206 Nestorović Žikica 1975 Diplomirani ekonomista Leskovac
207 Nikodijević Nikola 1981 Diplomirani pravnik Beograd
208 Nikolić Milivoje 1958 Diplomirani rudarski inženjer Beograd – Lazarevac
209 Nikolić Mirko 1967 Pedijatar Zaječar
210 Nikolić Dejan 1970 Diplomirani mašinski inženjer Niš – Pantelej
211 Novaković Igor 1970 Profesor univerziteta Niš
212 Obradović Žarko 1960 Doktor političkih nauka Beograd
213 Obradović Nikola 1978 Ekonomista Aranđelovac
214 Obrenović Živan 1950 Diplomirani ekonomista Beograd – Novi Beograd
215 Odalović Veljko 1956 Diplomirani pravnik Povereništvo KiM
216 Pavić Maja 1990 Diplomirani ekonomista Sremska Mitrovica
217 Pavlović Predrag 1954 Diplomirani pravnik Novi Pazar
218 Pavlović Milica 1986 Master učitelj Batočina
219 Pavlović Dragan 1961 Diplomirani ekonomista Loznica
220 Pavlović Ivana Valjevo
221 Panajotović Vidojko 1960 Inženjer poljoprivrede Pirot
222 Paunović Snežana 1975 Diplomirani ekonomista Povereništvo KiM
223 Pejović Tijana 1989 Student Bogatić
224 Pejčinović Veliša 1960 Diplomirani ekonomista Sjenica
225 Perić Rajko 1956 Dr. Ekonomskih nauka Bački Petrovac
226 Petković Stojan 1979 Diplomirani inženjer geologije Kovin
227 Petković Borislav 1969 Fizioterapeut Pećinci
228 Petković Zoran
229 Petrov Elenko 1966 Mašinski inženjer Dimitrovgrad
230 Petrović Petar 1980 Mašinski tehničar Bajina Bašta
231 Petrović Miroslav 1980 Dipl inž. Proizvodnog menadž Plandište
232 Petrović Ivana Beograd
233 Petronijević Milisav 1949 Nastavnik matematike Beograd
234 Popović Jovo 1953 Diplomirani ekonomista Povereništvo KiM
235 Popović Aleksandra 1970 Lekar specijalista neurologije Surdulica
236 Popović Melita
237 Predić Zoran 1960 Diplomirani inženjer mašinstva Beograd – Rakovica
238 Prelević Nikola 1987 Diplomirani pravnik Beograd – Zemun
239 Prokić Zoran 1964 Doktor veterinarske medicine Kragujevac
240 Protić Mihajlo 1989 Student FPN Beograd – Novi Beograd
241 Radenković Dejan 1971 Magistar ekonomskih nauka Povereništvo KiM
242 Radivojević Andrija 1979 Ekonomista Paraćin
243 Radić Goran 1983 Master građevinskih nauka Novi Sad
244 Radovanović Snežana 1961 Ekonomista Sokobanja
245 Radovančev Živanko 1949 Magistar tehničkih nauka Zrenjanin
246 Radović Predrag 1971 Žabalj
247 Radojević Milorad 1976 Diplomirani agroekonomista Vrbas
248 Radosavljević Dragomir 1977 Građevinski tehničar Beograd – Sopot
249 Radosavljević Vesna 1981 Magistar srpskog jezika, doktorant na učiteljskom fakultetu Leposavić
250 Radulović Katarina 1973 Diplomirani inženjer poljoprivrede Koceljeva
251 Rajić Željko 1968 Ekonomista Velika Plana
252 Rajičić Nikola 1987 Diplomirani ekonomista Beograd
253 Rajković Vladan 1958 Diplomirani veterinar Svilajnac
254 Rakić Čedomir 1982 Ekonomista Aleksinac
255 Rančić Dragoslav 1961 Diplomirani pravnik Gadžin Han
256 Rastović Aleksandar 1969 Profesor univerziteta Beograd – Čukarica
257 Ristić Aleksandar 1984 Inženjer poljoprivrede Rekovac
258 Rovčanin Marko 1986 Master inženjer poljoprivrede Mali Iđoš
259 Ružić Branko 1975 Diplomirani politikolog Beograd
260 Savić Mihajlo 1950 Penzioner Blace
261 Savić Ratko 1960 Saobraćajni tehničar Veliko Gradište
262 Svitić Zoran 1960 Diplomirani inženjer agroekonomije Temerin
263 Simonović Periša 1961 Magistar, lekar psihijatar Beograd – Vračar
264 Simonović Bratić Dunja 1981 Diplomirani filozof Beograd
265 Smiljanić Živorad 1942 Lekar ginekolog Apatin
266 Srejić Miroslav 1962 Diplomirani inženjer mašinstva Beograd – Novi Beograd
267 Stajić Jelena 1987 Diplomirani biolog Ćuprija
268 Staničkov Borislav 1955 Diplomirani politikolog Sombor
269 Stanišić Ljubomir 1952 Sportski radnik Pančevo
270 Stanković Negovan 1960 Diplomirani pravnik Vranje
271 Stanković Snežana 1960 Diplomirani pravnik Vranje
272 Stanković Dragoslav 1958 Ekonomista Doljevac
273 Stanković-Ružičić Ivana Beograd
274 Stanojević Milun 1952 Diplomirani inženjer mašinstva Beograd – Mladenovac
275 Stanojević Dragoljub 1955 Profesor mašinstva Varvarin
276 Starčević Milomir 1989 Diplomirani ekonomista Ljig
277 Stašević Zvonimir 1941 Doktor pedijatar Tutin
278 Stevanović Milan 1990 Menadžer u turizmu Medveđa
279 Stević Zvonimir 1957 Diplomirani pravnik Priština
280 Stevović Radenko 1958 Diplomirani inženjer organizacije rada Beograd – Voždovac
281 Stojadinović Danijela 1969 Doktor medicine Svilajnac
282 Stojanović Nebojša 1964 Diplomirani inženjer poljoprivrede Vlasotince
283 Stojanović Nikola 1986 SSS Vranje
284 Stojanović Predrag 1971 Docent profesor medicinskih nauka Niš – Niška Banja
285 Stojčić Miroljub 1956 Profesor narodne odbrane Vranje
286 Striković Radoslav 1956 Diplomirani ekonomista Novi Sad
287 Tabaš Blagoje Bujanovac
288 Tadić Adam 1958 Diplomirani mašinski inženjer Lučani
289 Tasić Vladimir 1954 Diplomirani pravnik Kruševac
290 Tasić Milutin 1981 Diplomirani ekonomista Kruševac
291 Todorov Mile 1967 Radnik Nova Crnja
292 Todorović Jovan 1953 Ekonomista Loznica
293 Todorović Nikola 1985 Profesor fizičke kulture Leskovac
294 Tončev Novica 1962 Diplomirani inženjer građevine Surdulica
295 Tončev Ivica 1969 Diplomirani ekonomista – Savetnik ministra spolj.posl Jagodina
296 Trivan Jovana 1978 Diplomirani ekonomista Beograd
297 Trivan Goran
298 Tričković Aca 1959 Diplomirani građevinski inženjer Knjaževac
299 Trninić Zoran 1954 Diplomirani inženjer šumarstva Beograd – Vračar
300 Trnić Gordana 1983 Master sporta Kikinda
301 Ćujić Dragana 1960 Pravnik Beograd – Grocka
302 Ćulibrk Marko 1958 Doktor ekonomskih nauka Beograd – Zvezdara
303 Ćurčić Dejan 1971 Preduzetnik Kuršumlija
304 Ćurčić Branko
305 Uruković Milan 1963 mr. Zaštite na radu Negotin
306 Fila Toma Beograd
307 Filip Violeta 1984 Diplomirani menadžer u kulturi Beograd – Zvezdara
308 Filipović Miodrag 1954 Ekonomista Žabari
309 Filipović Dragoljub 1955 Diplomirani pravnik Preševo
310 Filipović Nenad Štrpce
311 Carević Jovica 1958 Direktor JKP Putevi GM Gornji Milanovac
312 Cvetković Slobodan 1974 mr ekonomskih nauka Novi Sad
313 Cvetković Aleksandar 1954 Lekar specijalista ORL medicine Niš
314 Cvijović Nataša 1971 Magistar tehničkih nauka Čačak
315 Crnogorac Nebojša 1969 Master Ekonomista Subotica
316 Cucin Marija 1979 Socijalni radnik Novi Bečej
317 Čabarkapa Đorđe 1980 Menadžer hotelijerstva Beograd
318 Dželetović Marko 1985 Diplomirani pravnik Gornji Milanovac
319 Šainović Nikola 1948 Hemijski inženjer Beograd
320 Šalović Vesna 1968 Predsednik opštine Beograd – Surčin
321 Šašić Mirjana 1951 Profesor univerzitata Beograd
322 Škorić Marina 1983 Doktor stomatologije Beograd
323 Škundrić Petar 1947 Profesor univerziteta Beograd
324 Šolević Slobodan 1963 Diplomirani inženjer tehničkih nauka Beograd – Čukarica
325 Šćepanović Radisav 1952 Profesor Medicinskog fakulteta Beograd