Glavni odbor

Redni broj Prezime i ime Godina rođenja Zanimanje Konferencija SPS
1 Ajder Slavica 1953 Profesor Bačka Palanka
2 Aleksandrić Jelena 1979 Diplomirani defektolog Jagodina
3 Andonović Olivera 1993 Strukovni inženjer tehnologije Leskovac
4 Anđelić Jelena 1980 dr medicine Beograd
5 Anđelković Zoran 1958 Profesor narodne odbrane Beograd
6 Antić Aleksandar 1969 Diplomirani ekonomista Beograd
7 Antić Zoran 1973 Diplomirani politikolog za međunarodne poslove Vranje
8 Apro Ljubomir 1955 Diplomirani pravnik, advokat Novi Sad
9 Arežina Radovan 1969 Diplomirani defektolog Kladovo
10 Aritonović Milan 1980 Profesor Kosovo i Metohija
11 Babić Gordana 1971 Doktor Sjenica
12 Babić Daniel 1979 Lekar specijalista opšte medicine Sremska Mitrovica
13 Babović Toma 1963 Privatni preduzetnik Beograd
14 Bajatović Dušan 1967 Diplomirani ekonomista Novi Sad
15 Barović Milija 1959 Diplomirani ekonomista Smederevo
16 Backović Dejan 1975 Diplomirani politikolog Beograd
17 Belić Branislava 1956 Specijalista transfuzilog-hematolog Novi Sad
18 Beserovac Nenad 1969 Diplomirani ekonomista Bogatić
19 Bijelica Nenad 1974 Medicinski fakultet Beograd-Obrenovac
20 Blažin Vojislav 1959 Doktor veterinarske medicine Bečej
21 Bogićević Vesna 1973 Master inženjer zaštite životne sredine Pećinci
22 Bogosavljević Bošković Snežana 1964 Profesor univerziteta Čačak
23 Bodiroža Milan 1967 Inženjer tehnologije Inđija
24 Božanić Branko 1964 Energetičar Lučani
25 Božinović Slaviša 1962 Diplomirani ekonomista Majdanpek
26 Bojanić Biljana 1977 Profesor književnosti Kraljevo
27 Bojat Veselin 1961 Doktor medicine Novi Sad
28 Bošković Miladin 1975 Specijalista – hirurg Kragujevac
29 Braunović Igor 1975 Diplomirani menadžer Beograd
30 Brdar Vorkapić Nikolina 1985 Diplomirani ekonomista Stara Pazova
31 Brzak Ivica 1954 Penzioner Novi Kneževac
32 Budakov Pavle 1945 Profesor univerziteta Novi Sad
33 Budiša Aleksandar 1975 Pravnik Sečanj
34 Bukvić Danica 1951 Doktor medicinskih nauka Beograd
35 Bukilić Filip 1995 Diplomirani pravnik Beograd-Zemun
36 Vasiljević Dejan 1971 Mašinski tehničar Alibunar
37 Vasić Srđan 1960 Diplomirani inženjer Kosovo i Metohija
38 Vasković Srđan 1974 Diplomirani pravnik Palilula-Niš
39 Vasović Velibor 1965 Doktor Kula
40 Vasović Olga 1965 Specijalista interne medicine-endokrinolog Beograd-Novi Beograd
41 Veljković Branko 1975 Saobraćajni inženjer Svilajnac
42 Vermezović Maja 1977 Diplomirani master ekonomije Užice
43 Veselinov Rozita 1981 Diplomirani biolog i ekolog Dimitrovgrad
44 Veselinović Jelena 1981 Doktor medicine Raška
45 Vesić Vladan 1992 Preduzetnik Kruševac
46 Vidaković Branko 1984 Diplomirani inženjer hemijske tehnologije Mali Zvornik
47 Vlku Jelena 1988 Master arhitekta Beograd
48 Vujičić Đorđe 1980 Diplomirani inženjer master tehnologije Bačka Palanka
49 Vujović Milorad 1948 Novinar Kosovo i Metohija
50 Vukadinović Lazar 1993 Apsolvent istorije Svirljig
51 Vukajlović Ivana 1980 Diplomirani sociolog Beograd
52 Vukić Vanja 1978 Master ekonomije Beograd-Zvezdara
53 Vuković Ivan 1967 Diplomirani veterinar Raška
54 Vuković Nadica 1969 Profesor univerziteta Beograd-Čukarica
55 Vukojević Sanja 1960 Psiholog Kučevo
56 Vukomanović Marko 1986 Privatni preduzetnik Beograd
57 Vulić Dragan 1970 Diplomirani ekonomista Kraljevo
58 Vunjak Nenad 1951 Doktor ekonomskih nauka Subotica
59 Vučić Stefan 1992 Diplomirani inženjer zaštite životne sredine Sremska Mitrovica
60 Galonja Bojan 1970 Diplomirani inženjer Vršac
61 Galjak Milivoje 1972 Docent doktor medicine rada Kosovo i Metohija
62 Gaćeša Nataša 1968 Diplomirani ekonomista Beograd
63 Grbić Slobodan 1987 Student Užice
64 Grujić Božidar 1953 Profesor informatike Veliko Gradište
65 Damjanović Vaso 1955 Vozač Sremska Mitrovica
66 Damnjanović Aleksandar 1952 Penzioner Ub
67 Damnjanović Zoran 1967 Diplomirani ekonomista Rekovac
68 Dangubić Nikola 1969 Diplomirani inženjer poljoprivrede Pančevo
69 Dančetović Boban 1973 Diplomirani specijalista vaspitač Kosovo i Metohija
70 Dekić Srđan 1979 Diplomirani ekonomista Vranje
71 Dilparić Aleksandar 1989 Diplomirani saobraćajni inženjer Nova Varoš
72 Dimitrijević Goran 1975 Diplomirani politikolog Babušnica
73 Dimitrijević Jovana 1993 Master menadžer bezbednosti Požarevac
74 Dimitrijević Miloš 1959 Mašinski inženjer Kosovo i Metohija
75 Dimić Žarko 1962 Doktor istorijskih nauka Sremski Karlovci
76 Dimić Milijana 1963 Profesor književnosti Leskovac
77 Dimić Tihomir 1975 Ekonomista Kosovo i Metohija
78 Dinić Ivana 1985 Diplomirani inženjer elektrotehnike Medijana-Niš
79 Dončić Stojan 1953 Diplomirani inženjer mašinstva magistar zaštite na radu Kosovo i Metohija
80 Dragaš Mirjana 1950 Diplomirani sociolog Beograd
81 Drljača Ilija 1963 Diplomirani ekonomista Apatin
82 Dronjak Žarko 1987 Diplomirani politikolog Beograd – Zemun
83 Đaković Dušan 1949 Inženjer organizacije rada Beograd-Rakovica
84 Đanković Aleksandra 1987 Diplomirani master ekonomista Novi Sad
85 Đenić Nemanja 1973 Specijalista interne medicine – kardiolog Beograd
86 Đerić Velizar 1952 Diplomirani ekonomista Beograd
87 Đerić Miloš 1981 Ekonomista Apatin
88 Đerić Ninoslav 1975 Službenik Kosovo i Metohija
89 Đokić Uroš 1995 Student Kovin
90 Đoković Dušan 1976 Službenik Rača
91 Đoković Đorđe 1985 Menadžer Beograd
92 Đoković Ivan 1981 Diplomirani pravnik Novi Sad
93 Đorđević Goran 1978 Prosvetni radnik Kosovo i Metohija
94 Đorđević Jelena 1973 Radnik u kulturi Kruševac
95 Đorđević Miljan 1971 Profesor razredne nastave Merošina
96 Đorđević Predrag 1965 Diplomirani inženjer agronomije Rekovac
97 Đorđević Saša 1970 Diplomirani ekonomista Gadžin Han
98 Đorđević Filip 1999 Student Kosovo i Metohija
99 Đukić Ana 1986 Master ekonomije Valjevo
100 Đukić Vladimir 1957 Doktor medicinskih nauka Beograd
101 Đukić Dejanović Slavica 1951 Doktor medicinskih nauka Kragujevac
102 Đukić Ivana 1979 Diplomirani ekonomista Bogatić
103 Đukić Robert 1977 Diplomirani ekonomista Beograd
104 Đurđević Vojin 1967 Diplomirani socijalni radnik Beograd
105 Đurić Nenad 1974 Diplomirani ekonomista Kosovo i Metohija
106 Đurović Aleksandar 1967 Magistar ekonomije Leskovac
107 Đurović Ljubiša 1951 Magistar ekonomije Beograd-Palilula
108 Žeželj Dušan 1990 Srednja stručna sprema Beograd-Palilula
109 Živadinović Đorđe 1996 Student Aleksandrovac
110 Živanović Miloje 1962 Diplomirani rudarski inženjer Beograd-Lazarevac
111 Živić Saša 1971 Magistar medicinskih nauka Niš
112 Živković Aleksandar 1951 Ekonomista Bela Palanka
113 Živković Darko 1977 Diplomirani ekonomista Knjaževac
114 Živković Nevena 1998 Student Brus
115 Žikić Dragan 1959 Diplomirani inženjer metalurgije Bor
116 Žmukić Maja 1987 Diplomirani ekonomista Beograd-Palilula
117 Zagrađanin Vladan 1968 Diplomirani pravnik Beograd-Novi Beograd
118 Zarić Veselin 1967 Preduzetnik Beočin
119 Zindović Miljana 1981 Diplomirani pravnik Kraljevo
120 Ibrahimović Ibro 1970 Diplomirani ekonomista Beograd-Novi Beograd
121 Ivanišević Dušan 1990 Student Beograd-Novi Beograd
122 Ivković Vesna 1960 Lekar specijalista medicine rada Smederevo
123 Ignjatović Marija 1974 Profesor Niš
124 Ilić Boban 1966 Diplomirani inženjer elekrotehnike Crveni Krst-Niš
125 Ilić Dalibor 1984 Diplomirani ekonomista Kostolac
126 Ilić Dejan 1972 Diplomirani inženjer poljoprivrede Vranje
127 Ilić Dragana 1988 Apsolvent Fakulteta političkih nauka Beograd-Voždovac
128 Ilić Mile 1954 Redovni profesor univerziteta Medijana-Niš
129 Jagica Daliborka 1978 Tehničar hortikulture Pančevo
130 Jakovljević Nebojša 1987 Diplomirani menadžer master Beograd – Voždovac
131 Jakšić Milan 1960 Diplomirani ekonomista Loznica
132 Janković Gordana 1973 Diplomirani pravnik Prokuplje
133 Janković Mikan 1955 Diplomirani inženjer geodezije Požega
134 Janković Milan 1954 Ekonomski tehničar Beograd-Grocka
135 Janković Čedomir 1967 Veterinar Koceljeva
136 Janošević Ljubiša 1959 Diplomirani pravnik Boljevac
137 Janjić Jelena 1989 Diplomirani politikolog za međunarodne poslove Beograd-Zemun
138 Jevtić Katarina 1994 Student Kragujevac
139 Jelić Petar 1964 Poljoprivredni tehničar Smederevska Palanka
140 Jeremić Dragan 1970 Doktor komunikoloških nauka Valjevo
141 Jovanović Danijela 1981 Lekar Petrovac na Mlavi
142 Jovanović Dragan 1957 Mašinski inženjer Beograd-Obrenovac
143 Jovanović Dragana 1956 Elektroinženjer Knić
144 Jovanović Žarko 1956 Preduzetnik Topola
145 Jovanović Milić 1952 Specijalista inženjer prehrambene tehnologije Požarevac
146 Jovanović Milica 1988 Diplomirani pravnik Beograd-Barajevo
147 Jovanović Miloš 1985 Diplomirani ekonomista Kosovo i Metohija
148 Jovanović Nataša 1974 Diplomirani menadžer Bor
149 Jovanović Neđo 1962 Advokat Užice
150 Jovanović Sreten 1955 Diplomirani ekonomista, preduzetnik Inđija
151 Jović Slobodan 1954 Specijalista inženjer prehrambene tehnologije Požarevac
152 Jović Srđan 1970 Diplomirani ekonomista Lebane
153 Jovičić Dejan 1982 Diplomirani ekonomista Smederevska Palanka
154 Jovičić Mile 1954 Diplomirani pravnik Bačka Topola
155 Joksimović Milan 1985 Master informaciono-komunikacionih tehnologija Kosovo i Metohija
156 Josipović Gordana 1975 Diplomirani ekonomista Kosjerić
157 Josić Nenad 1980 Tehničar drumskog saobraćaja Opovo
158 Jocić Miloš 1985 Diplomirani pravnik Niška Banja-Niš
159 Kandić Darinka 1960 Građevinski inženjer Mionica
160 Kanjevac Goran 1962 Diplomirani saobraćajni inženjer Beograd
161 Karanović Cvrkota Nataša 1983 Diplomirani ekonomista Novi Sad
162 Kasalović Zoran 1967 Diplomirani ekonomista Žitište
163 Kvapil Karlo 1975 Saobraćajni tehničar Beograd
164 Kerkez Mirko 1952 Doktor medicinskih nauka – hirurg Beograd
165 Kovačević Ostoja 1972 Master ekonomije Čajetina
166 Kojić Željko 1955 Diplomirani ekonomista Beograd
167 Kojić Jelena 1980 Diplomirani pravnik Smederevo
168 Kopunović Predrag 1989 Diplomirani politikolog Kovin
169 Kostić Gojko 1978 Mašinski tehničar Titel
170 Kostić Kosta 1994 Bokser, student Beograd
171 Kočović Dragoljub 1949 Diplomirani mašinski inženjer Beograd
172 Krajinović Lazar 1987 Inženjer elektrotehnike Srbobran
173 Krkić Vesna 1982 Diplomirani biolog-ekolog Ćićevac
174 Krstin Miodrag 1983 Diplomirani ekonomista Kikinda
175 Krstić Dejan 1986 Master inženjer elektrotehnike Negotin
176 Krumov Nikola 1956 Ekonomista Bosilegrad
177 Kuveljić Todor 1996 Student Beograd
178 Kuželka Darko 1985 Master inženjer geodezije Bela Crkva
179 Kulundžić Dejan 1976 Dif Novi Pazar
180 Laćarac Plamenka 1963 Profesor narodne odbrane Novi Sad
181 Lopušina Jelena 1978 Profesor razredne nastave Odžaci
182 Lopušina Stefan 1986 Master inženjer poljoprivrede Bačka Topola
183 Lugonja Stevan 1980 Diplomirani ekonomista Novi Sad
184 Lukić-Šarkanović Mirka 1968 Dr specijalista medicinskih nauka Novi Sad
185 Ljubinković Saša 1975 Master ekonomista Beograd-Zemun
186 Maksimović Milena 1961 Pejzažni arhitekta Aleksinac
187 Maksimović Siniša 1959 Viša turistička škola Kruševac
188 Makunčević Goran 1969 Doktor specijalista ginekologije Bogatić
189 Maletić Vladimir 1975 Diplomirani ekonomista Ruma
190 Malušić Željko 1963 Preduzetnik Zrenjanin
191 Maljković Marko 1967 Diplomirani inženjer organizacionih nauka Jagodina
192 Maraš Marjana 1970 Narodni poslanik Vrbas
193 Marinković Dragan 1975 Diplomirani ekonomista Petrovac na Mlavi
194 Marinković Slađan 1958 Magistar doktor Vladičin Han
195 Marić Vladimir 1980 Master inženjer menadžmenta Lajkovac
196 Marjanović Života 1953 Lekar-hirurg Žagubica
197 Marković Milan 1978 Diplomirani ekonomista Paraćin
198 Marković Milan 1945 Poljoprivrednik Irig
199 Marković Predrag 1965 Doktor istorijskih nauka Beograd
200 Marković Uglješa 1991 Diplomirani ekonomista Beograd
201 Marušić Aleksandar 1977 Diplomirani istoričar Gornji Milanovac
202 Maslovara Jovanović Jelena 1980 Doktor ekonomskih nauka Kragujevac
203 Mijailović Svetozar 1947 Inženjer organizacije rada Beograd
204 Miladinović Stefana 1981 Master menadžer Beograd
205 Milanović Đorđe 1984 Diplomirani ekonomista Valjevo
206 Milanović Đurađ 1984 Profesor razredne nastave Sombor
207 Milinković Dragovan 1956 Turizmolog Ivanjica
208 Milićević Boris 1974 Novinar Beograd
209 Milićević Vladan 1968 Diplomirani ekonomista Vršac
210 Milićević Đorđe 1978 Diplomirani ekonomista Valjevo
211 Milićević Maja 1977 Diplomirani master inženjer Šabac
212 Milovanović Aleksandar 1963 Profesor dr mecicine rada Beograd
213 Milovanović Dejan 1972 Diplomirani inženjer Prokuplje
214 Milovanović Dragana 1986 Profesor razredne nastave Bojnik
215 Milović Milan 1976 Specijalista ortopedije i traumatologije Vrbas
216 Milosavljević Goran 1967 Diplomirani ekonomista Jagodina
217 Milosavljević Nenad 1954 Umetnik Beograd
218 Milošević Željka 1970 Profesor informatike Master ekonomije Zrenjanin
219 Milošević Slobodan 1976 Magistar ekonomskih nauka Kosovo i Metohija
220 Milunović Radomir 1964 Diplomirani inženjer agronomije Trstenik
221 Miljković Desimir 1955 Magistar metodike Kosovo i Metohija
222 Mitić Dragan 1963 Diplomirani pravnik Malo Crniće
223 Mitić Zoran 1962 Diplomirani inženjer šumarstva Surdulica
224 Mitrović Branislav 1959 General policije u penziji Beograd
225 Mitrović Slobodan 1947 Građevinski inženjer Beograd
226 Mićić Miroslav 1976 Diplomirani ekonomista Ljubovija
227 Mihailović Miletić – Tića 1951 Profesor Petrovac na Mlavi
228 Mihajlović Katarina 1988 Master inženjer organizacionih nauka Beograd-Vračar
229 Mišković Jelena 1999 Student Jagodina
230 Mladenović Dušan 1959 Diplomirani pravnik Leskovac
231 Mladenović Ivana 1986 Strukovni inženjer saobraćaja Beograd-Savski venac
232 Mladenović Mile 1952 Penzioner Crna Trava
233 Momčilović Ivica 1981 Strukovni inženjer industrijskog inženjerstva Kragujevac
234 Morača Saša 1972 Ekonomista Kosovo i Metohija
235 Mrdović Boris 1977 Master pravnik Priboj
236 Mrkonjić Milutin 1942 Diplomirani inženjer građevine Beograd
237 Negovanović Veljko 1955 Diplomirani politikolog Čačak
238 Nedeljković Slobodan 1971 Diplomirani inženjer telekomunikacija Beograd
239 Nenadović Dejan 1967 Diplomirani sociolog Despotovac
240 Nestorović Žikica 1975 Diplomirani ekonomista Leskovac
241 Nešić Igor 1975 Diplomirani pravnik Ćuprija
242 Nikodijević Nikola 1981 Diplomirani pravnik Beograd
243 Nikolić Dejan 1970 Diplomirani mašinski inženjer Pantelej-Niš
244 Nikolić Dušan 1988 Student poljoprivrede Žabari
245 Nikolić Milivoje 1958 Diplomirani rudarski inženjer Beograd-Lazarevac
246 Nikolić Miodrag 1953 Diplomirani pravnik Kragujevac, Batočina
247 Nikolić Mirko 1967 Lekar specijalista Zaječar
248 Nikolić Ratko 1977 Rukometaš Aranđelovac
249 Novaković Boris 1989 Diplomirani ekonomista Novi Sad
250 Novaković M. Igor 1970 Profesor univerziteta Medijana-Niš
251 Novković Lidija 1974 Profesor razredne nastave Vranje
252 Obradović Žarko 1960 Profesor univerziteta Beograd
253 Obradović Nikola 1978 Diplomirani inženjer saobraćaja Aranđelovac
254 Obrenović Živan 1950 Diplomirani ekonomista Beograd-Novi Beograd
255 Odalović Veljko 1956 Diplomirani pravnik Kosovo i Metohija
256 Ostojić Sandra 1990 Diplomirani vaspitač Gornji Milanovac
257 Pavlović Zorica 1980 Diplomirani pedagog Osečina
258 Pavlović Marković Aleksandra 1969 Specijalista interne medicine – gastroenterolog Beograd
259 Pavlović Milan 1960 Diplomirani ekonomista Vladimirci
260 Pavlović Predrag 1954 Diplomirani pravnik Novi Pazar
261 Panajotović Vidojko 1960 Inženjer poljoprivrede Pirot
262 Paunović Snežana 1975 Diplomirani ekonomista Kosovo i Metohija
263 Paunović Tamara 1990 Master učitelj Bor
264 Pejović Tijana 1989 Doktor stomatologije Bogatić
265 Pejčinović Veliša 1960 Diplomirani ekonomista Sjenica
266 Peković Milica 1991 Diplomirani politikolog Beograd-Zvezdara
267 Perić Rajko 1956 Doktor ekonomskih nauka Bački Petrovac
268 Petrović Miroslav 1980 Diplomirani inženjer proizvodnje menadžer Plandište
269 Petrović Petar 1980 Mašinski tehničar Bajina Bašta
270 Petronijević Milisav 1949 Penzioner Beograd-Savski venac
271 Pokuševski Tatjana 1975 Specijalista opšte mecicne Novi Sad
272 Popović Aleksandra 1970 Specijalista neurologije Surdulica
273 Popović Jovo 1953 Diplomirani ekonomista Kosovo i Metohija
274 Predić Zoran 1960 Diplomirani inženjer mašinstva Beograd
275 Prelević Nikola 1987 Diplomirani pravnik Beograd
276 Pribićević Uroš 1975 Diplomirani ekonomista Beograd-Palilula
277 Prokić Zoran 1964 Doktor veterine Kragujevac, Batočina
278 Purić Vojko 1955 Privatni preduzetnik Nova Varoš
279 Radeka Miloš 1963 Službenik Šid
280 Radenković Dejan 1971 Doktor ekonomskih nauka Kosovo i Metohija
281 Radeč Dragan 1988 Profesor fizičkog Beograd
282 Radivojević Andrija 1979 Privatni preduzetnik Paraćin
283 Radovanović Snežana 1961 Ekonomista Sokobanja
284 Radovančev Živanko 1949 Magistar tehničkih nauka Zrenjanin
285 Radović Dijana 1989 Diplomirani politikolog Priboj
286 Radović Predrag 1974 Preduzetnik Žabalj
287 Radojević Mileta 1955 Doktor ekonomskih nauka Beograd
288 Radosavljević Vesna 1981 Magistar srpskog jezika doktorand na Učiteljskom fakultetu Kosovo i Metohija
289 Radosavljević Dragomir 1977 Privatni preduzetnik Beograd-Sopot
290 Radulović Saša 1973 Diplomirani inženjer šumarstva Beograd
291 Raičević Igor 1976 Diplomirani specijalni pedagog Beograd
292 Rajić Željko 1968 Ekonomista Velika Plana
293 Rakić Aleksandar 1988 Profesor matematike Krupanj
294 Rakić Dušan 1982 Profesor fizičkog vaspitanja Ražanj
295 Rakić Čedomir 1982 Diplomirani ekonomista Aleksinac
296 Rakonjac Miloš 1994 Student Blace
297 Ranđelović Milica 1991 Doktorant medicine Vlasotince
298 Ranković Žarko 1952 Profesor Medicinskog fakulteta Niš
299 Raonić Milica 1996 Student Kragujevac
300 Rastović Aleksandar 1969 Profesor univerziteta Beograd
301 Ristić Slađana 1973 Inženjer šumarstva Palilula-Niš
302 Rovčanin Marko 1986 Diplomirani inženjer poljoprivrede Mali Iđoš
303 Ružić Branko 1975 Diplomirani politikolog Beograd
304 Savić Milica 1988 Ekonomista Paraćin
305 Svitić Zoran 1960 Diplomirani inženjer agroekonomije Temerin
306 Svitlica Bane 1997 Geodetski tehničar-geometar Novi Sad
307 Simonović Bratić Dunja 1981 Diplomirani filozof Beograd
308 Simonović Periša 1961 Magistar, lekar psihijatar Beograd
309 Srbulović Aleksandar 1992 Diplomirani ekonomista Ćuprija
310 Sretenović Jelica 1954 Glumica Beograd
311 Stamenković Tamara 1989 Administrativni radnik Medveđa
312 Staničkov Borislav 1955 Diplomirani politikolog Sombor
313 Stanković Dragoslav 1958 Strukovni menadžer Doljevac
314 Stanković Ružičić Ivana 1985 Diplomirani ekonomista Beograd
315 Stanković Stefan 1993 Apsolvent prava Vranje
316 Stanojević Dragoljub 1955 Profesor mašinstva Varvarin
317 Stanojević Jelena 1990 Master učitelj Žitorađa
318 Stanojević Milun 1952 Diplomirani mašinski inženjer Beograd-Mladenovac
319 Stašević Zvonimir 1941 Penzioner Tutin
320 Stević Zvonimir 1957 Diplomirani pravnik Kosovo i Metohija
321 Stepanović Petar 1970 Doktor veterine Kruševac
322 Stefanović Ivana 1984 Diplomirani pravnik Loznica
323 Stojadinović Danijela 1969 Doktor medicine Svilajnac
324 Stojadinović Stevan 1995 Student Boljevac
325 Stojanović Branče 1957 Diplomirani hemičar Smederevo
326 Stojanović Marko 1971 Master menadžer u sportu; diplomirani glumac Beograd
327 Stojanović Nebojša 1964 Diplomirani inženjer poljoprivrede Vlasotince
328 Stojanović Ranko 1963 Pravnik Kovačica
329 Stojančić Branimir 1978 Dplomirani ekonomista Vranje
330 Stojković Jovica 1972 Preduzetnik Leskovac
331 Stojković Miloš 1990 Apsolvent stomatologije Kosovo i Metohija
332 Stošić Predrag 1985 Profesor fizičke kulture Preševo
333 Tabaš Blagoje 1958 Diplomirani ekonomista Bujanovac
334 Tanasijević Nada 1959 Diplomirani pravnik Aranđelovac
335 Tasić Goran 1962 Profesor Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu Beograd
336 Tasić Marija 1987 Master matematičar Trgovište
337 Tasić Milutin 1981 Master ekonomije Kruševac
338 Todorov Mile 1967 Radnik Nova Crnja
339 Todorović Aleksandar 1986 Diplomirani ekonomista Beograd-Stari grad
340 Todorović Zoran 1965 Lekar – ortoped Leskovac
341 Todorović Nikola 1992 Student Valjevo
342 Tomić Slobodan 1989 Master inženjer građevine Ljubovija
343 Tomić Tatjana 1979 Diplomirani ekonomista Novi Sad
344 Tomović Stefan 1992 Strukovni inženjer elektrotehnike Beočin
345 Tončev Ivica 1969 Diplomirani ekonomista Beograd
346 Tončev Novica 1962 Građevinski inženjer Surdulica
347 Trivan Goran 1962 Dr šumarskih nauka Beograd
348 Trivan Jovana 1978 Diplomirani ekonomista Beograd
349 Trnavac Nemanja 1982 Profesor fizičke kulture Čačak
350 Trninić Zoran 1954 Diplomirani inženjer šumarstva Beograd
351 Trnić-Iličić Gordana 1983 Radnik Kikinda
352 Trusina Jan 1981 Preduzetnik Bač
353 Ćujić Dragana 1960 Pravnik Beograd-Grocka
354 Ćulibrk Marko 1958 Doktor ekonomskih nauka Beograd
355 Ćurčić Branko 1964 Vojna akademija Novi Sad
356 Ćurčić Dejan 1971 Preduzetnik Kuršumlija
357 Ugrenović Damir 1998 Diplomirani pravnik Kraljevo
358 Uruković Milan 1963 Magistar nauka iz oblasti zaštite na radu Negotin
359 Fila Toma 1941 Advokat Beograd
360 Filipović Dejan 1992 Privatni preduzetnik Čajetina
361 Filipović Miodrag 1954 Ekonomista Žabari
362 Filipović Nenad 1980 Diplomirani ekonomista Kosovo i Metohija
363 Filipović Saša 1972 Dr stomatolog Šabac
364 Cvetković Života 1952 Pravnik Aleksandrovac
365 Cvetković Slobodan 1974 Magistar menadžmenta Novi Sad
366 Cvijović Stefan 1989 Apsolvent akademije umetnosti Beograd
367 Crnogorac Nebojša 1969 Master ekonomista Subotica
368 Cucin Marija 1979 Socijalni radnik Novi Bečej
369 Čabarkapa Đorđe 1980 Diplomirani ekonomista Beograd
370 Džamić Rodoljub 1951 Diplomirani pravnik Vrnjačka Banja
371 Šainović Nikola 1948 Hemijski inženjer Beograd
372 Šalović Vesna 1968 Diplomirani menadžer Beograd-Surčin
373 Šašić Mirjana 1951 Profesor univerziteta Beograd
374 Škundrić Petar 1947 Profesor univerziteta Beograd
375 Šolević Slobodan 1963 Inženjer tehničkih nauka Beograd-Čukarica
376 Špica Lazar 1993 Master studije FON Prijepolje
377 Šćepanović Radisav 1952 Profesor Medicinskog fakulteta Beograd

Glavni odbor 2014-2018

Glavni odbor 2010-2014